TV Anchor Tooth Broken During Live Telecast, See What Happened In The Viral Video – TVT

Read < 1 minute

The life of a TV reporters is not easy. They have to be alert all the time, don’t know when any important news will come and go live. In live telecast, the anchor has to handle everything by himself.

Many times TV anchors get caught in such situations during live telecast that they are unable to do anything. The same happened to Ukrainian TV anchor Marichka Padalko during the live telecast. In the midst of presenting the news, one of her teeth suddenly broke, but still she did not panic and did not react.

Marichka Padalko shared the video of it on his social media:

View this post on Instagram

Нова "слава" прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж?. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка? на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби?". Ні, не щодня?. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося… Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і …. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) – і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій? Завтра вранці побачимось? в @tsnua

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

On The Request Of Sushant Singh’s fans, Famous Paranormal Expert Steve Huff Talks To Sushant’s soul ! – TVT

Ranbir Kapoor’s look alike Junaid Shah passed away, once Rishi Kapoor asked who is my son ? – TVT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: